All-in-one DT Research DT594s I5-8250U, 8Gb Ddr4, Ssd 256Gb, 24" Full HD
| Informatii | |
| Datasheet | 📄 Descarca specificatii producator |
| Procesor | |
| Producator CPU | INTEL |
| Tip CPU | CORE i5 |
| Model CPU | 8250U |
| Frecventa CPU | 1.60 GHz |
| Frecventa Maxima (turbo) CPU | 3.40 GHz |
| Numar CORE-uri (nuclee) | 4 (8 threads) |
| Cache CPU | 6 MB |
| Socket CPU | FCBGA1356 |
| Tehnologie CPU | 14 nm |
| Arhitectura | 64-bit |
| FSB (Bus Speed) | 4 GT/s |
| Memorie | |
| Capacitate Memorie RAM | 8 GB |
| Tip Memorie RAM | DDR4 |
| Capacitate Memorie Maxim Suportata | 16 GB |
| Frecventa Memorie RAM | 2133 MHz |
| HDD | |
| Interfata HDD | M.2 NVMe |
| SSD | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Sursa | |
| Dimensiuni Sursa | alimentator extern 150w / fara baterii |
| Placa Video | |
| Model Placa Video | integrata |
| Memorie Video | shared |
| Display | |
| Diagonala Display | 24” |
| Tip Display | LED |
| Rezolutie | Full HD - 1920 x 1080 |
| Porturi / Conexiuni | |
| RS-232 (serial) | 4 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.0 | 4 |
| Retea (RJ45) | 1 |
| Audio Port | 1 |
| HDMI | 2 |
| Alte Caracteristici | |
| Dimensiuni | 361 x 582 x 57 mm |
| Greutate | 7kg |
| Tip Carcasa | All-In-One |
| Stare Produs | refurbished - grad A |
Acest produs beneficiaza de livrare gratuita oriunde in Romania. Termenul de livrare este de 24-48 ore pentru localitatile cu puncte de livrare Cargus si 48-96 ore pentru celelalte localitati.






